środa, 16 września 2015

Care&Go szampon przeciwłupieżowy 2w1

Witajcie!
Dziś znowu chcę wspomnieć o produkcie z Biedronki który mnie już nie zachwycił - a dlaczego dowiecie się ponizej:
 Care&Go szampon przeciwłupieżowy 2w1
Opakowanie: Zrobione z bardzo trwałego plastiku, i pod koniec ciężko wydobyć z niego szampon ponieważ jest bardzo 'sztywne'. Zatrzask wytrzyma do samego końca. Szata graficzna przejrzysta i przyjemna dla oka.
Konsystencja: Biały dość gęsty. Zapach w którym ja wyczuwam na pierwszym planie mięte. Chłodzi skórę głowy co mi akurat nie za bardzo odpowiada. Zapach po umyciu nie utrzymuje się zbyt długo.


Skład i co nieco o produkcie.

Moja opinia: Szampon mnie kompletnie nie zachwycił. W moim przypadku bardzo podrażniał skalp głowy, która mnie niemiłosiernie swędziała. Szampon bardzo wydajny jednak jak dla mnie to jest na minus.  Ładny mentolowy zapach i nawet to iż dobrze się pienił nie przemawia do mnie. Zużywałam go z 8 miesięcy wraz z partnerem który również miał go serdecznie dosyć. Ze swojej strony nie mam co więcej o nim pisać dla mnie klapa choć wiem ze niektórym z Was przypadł do gustu.

Długo mnie nie było bo byliśmy w końcu na urlopie na którym praktycznie cały czas padało, załapaliśmy zatrucie po zjedzeniu 'świeżej' ryby i zaorali nas do roboty na budowie. Odpoczynek odpowiada temu z sanatorium z ZUSu  czyli totalna klapa. Mam nadzieję pojawiać sie regularniej :) i powrócić do normalnej funkcjonalności. No i żeby wszystkiego było mało to jeszcze tablet mi zdechł na urlopie więc praktycznie byłam odcięta od Internetu :/

Teraz czas ponadrabiać zaległości :)

Pozdrawiam!
Aga!!!

T